Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №18 "Росинка"

ПАРТНЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ з дітьми влітку

Дуже цікаво!

Розпочалася літня оздоровча кампанія в дистанційному форматі. Такі заходи є чудовою можливістю для дітей та батьків весело та пізнавально провести літні дні.

Наші ідеї з іграми, дослідами, музичними та спортивними розвагами звучать дуже захопливо. Такі активності допоможуть дітям розвивати свої навички, поглиблювати знання про природу та отримувати нові враження.

Залучення до проведення дослідів та експериментів - це відмінна ідея! Така активність сприяє розвитку дослідницького мислення та креативності у дітей. Вони зможуть виявити свої таланти, а також навчитися працювати в команді та розв'язувати завдання.

Повідомляємо, що  педагоги займаються організацією цих заходів та вкладають зусилля в підготовку цікавого та пізнавального контенту. Впевнений, що діти та ви батьки будете раді брати участь у такій програмі.

Бажаємо успіхів у проведенні літньої оздоровчої кампанії! Нехай кожен день буде сповнений радістю, навчанням та незабутніми враженнями для всіх учасників.